Cóż to było za pożegnanie!

W zeszły piątek odbyło się zakończenie roku szkolnego tegorocznych maturzystów.

2

3

6

Wydarzenie miało wyjątkowy charakter, gdyż składało się z dwóch części. W części oficjalnej dyrekcja oraz zaproszeni goście mieli czas na to, aby uhonorować naszych absolwentów za pracę na rzecz naszego liceum. Najlepszym uczniom wręczono m.in. promesy zaprzyjaźnionych z naszym liceum szkół wyższych (WSZOP oraz WSB).

4

5

9

10

Podziękowania trafiły także do rodziców, którzy szczególnie wsparli naszą szkołę.

8

W części artystycznej pod nazwą SUPER SIÓDEMKI 2024 wręczono nagrody w sześciu kategoriach.

12

Kategoria I – Super Brain: nagroda powędrowała do Kingi Lengi, najlepszej absolwentki z najwyższą średnią. Nagroda została wręczona przez p. prof. Ewę Jaworską-Bałazy.

14

Kategoria II – Super Lady: nagrodę otrzymała Izabela Krężel. Zwyciężczyni odebrała nagrodę z rąk p. prof. Szymona Fijałkowskiego.

15

Kategoria III – Super Man: zwycięzcą okazał się Michał Krzyścik. Ta nagroda została wręczona przez p. prof. Magdalenę Mikołajczyk-Jodko.

16

Kategoria IV – Super Boss: nagroda trafiła do Szymona Klosia, który odebrał ją z rąk p. prof. Elżbiety Piotrowskiej.

18

Kategoria V – Super Artist: zwyciężczynią okazała się Zuzanna Sinek, która odebrała nagrodę z rąk p. prof. Danuty Jankowskiej.

19

20

21

Last but not least, kategoria VI: Super Loose – w tej kategorii zwycięzcą został Paweł Dziwisch, który statuetkę odebrał z rąk z p. prof. Macieja Jureki.

22

Nie obeszło się bez wręczenia specjalnej Super Siódemki, w której uhonorowano wytrwałość i determinację Łukasza Strzyża, który odebrał nagrodę z rąk p. prof. Elżbiety Piotrowskiej.

26

Nie można zapomnieć o fantastycznych występach naszych uczniów, którzy swoimi talentami uświetnili naszą akademię: mieliśmy ogromną przyjemność wysłuchać wstępu Poli Dapy z IIA oraz Julii Panek z IIB.

17

23

24

25

Na zakończenie zagrała także Intryga z zespołem, składającym się m.in. z naszych maturzystów.

27

Rolę dumnych konferansjerów w części oficjalnej pełnili członkowie SU: Barbara Zub i Szymon Szudarek z IIA oraz Mikołaj Miczka z IID.

28

W części artystycznej nad doskonałym przebiegiem akademii czuwali: Róża Skowron, Adam Tarczyński z IIIB oraz Julia Kloś z IIIC.

13

Na koniec chcielibyśmy życzyć naszym maturzystom jasności umysłu, połamania pióra, trafionych tematów oraz kreatywnego wykorzystania wiedzy i umiejętności, których nabyliście w szkole, a także wiary we własne siły, spokoju i… szczęścia!

7

11