Olimpiada Wiedzy i Wartości w Sporcie, 11. edycja: Tenis

Serdecznie zapraszamy do udziału w ogólnopolskim konkursie wiedzy „Olimpiada Wiedzy i Wartości w Sporcie, 11. edycja: Tenis. Integracyjna i społeczna wartość sportu w edukacji, wychowaniu i życiu”.

Przeznaczony jest on dla uczniów szkół ponadpodstawowych i polega na zaprezentowaniu posiadanej wiedzy w formie testu przygotowanego przez organizatorów.

olimpiada wiedzy i wartosci

Organizatorem konkursu jest Fundacja Jakuba Błaszczykowskiego „Ludzki gest” wraz z partnerami: Wydziałem Katechetycznym Kurii Diecezji Opolskiej oraz Wydziałem Teologicznym Uniwersytetu Opolskiego wraz z Wydziałem Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii Politechniki Opolskiej oraz Urzędem Miasta Opola.

Etap szkolny odbędzie się 15 października 2024 r. (wtorek) w godz. 9.40-10.35 w szkolnej stołówce.

Szczegółowych informacji udzielają panie Gabriela Gałuszka i Izabela Sikora.